קטגוריות המוצרים
החשבון שלי
איך קונים כאן?
מי אנחנו
LOGOHEELYS

בדיקת ציוד וטיפים לבטיחות

קרא/י את רשימת הציוד הזו בכל פעם לפני שתתחיל/י להתגלגל עם ה-Heelys שלך. קרא/י ביסודיות והבינ/י את אזהרות היצרנים של ציוד המגן איתו בחרת להשתמש לפני השימוש בנעליים. היו מודעים לציוד מגן וקסדות לשימוש חד פעמי.

ודא/י שכל ציוד הבטיחות שלך אינו סדוק, שבור או פגום בדרך. אם יש לך ציוד חד פעמי (במיוחד קסדה) שנפגעת, וודא שאת/ה מחליפ/ה אותו מיד.

השתמש/י רק בקסדה שמתאימה לך כראוי ושמור/שמרי אותה מהודקת. לעולם אל תלבש/י את הרצועה רפויה מדי סביב הסנטר כדי למנוע מהקסדה לזוז או ליפול.

ודא/י שהגלגלים אינם חסומים. זה יכול לכלול אבנים, נייר או כל חפץ אחר שעלול להיתקע בבסיס הגלגלים.

בדוק /בדקי את השרוכים כדי לוודא שהם לא בלויים ואין להם קרעים. שמור /שמרי תמיד על השרוכים שלך קשורים בזמן החלקה לרכיבה חלקה.

ודא/י שהגלגלים אינם שחוקים, לא בעלי שקעים או סדקים. אם את/ה מבחינ/ באחת מהבעיות הללו או בכל נזק אחר, הקפד/י להחליף את הגלגלים לפני שאת/ה מחליק/ה. את/ה יכול/ה למצוא גלגלים חלופיים באתר שלנו.

ברגע שיש לך את כל ציוד המגן וה-Heelys שלך, תרגל/י בלימה כדי לוודא שאת/ה יכול/ה לעצור בכל עת הכרחי. אם את/ה צריכ/ה לעצור או להאט במהירות, תרגל/י את המעבר מהחלקה להליכה או עצירה על ידי הנחת אצבעות הרגליים.

אחרי שעשיתם את כל ההנחיות האלה, אתם מוכנים לצאת ולהחליק! רק זכרו את עצות הבטיחות הללו ואל תשכחו לעבור על כל רשימת הצ'ק ליסט שליפנכם בכל פעם לפני שאתם נועלים את ה-Heelys שלכם. זכרו להיות תמיד אדיבים והחלקו בבטחה!

אנא זכרו שלמרות שהשימוש בנעלי הסקייט של Heelys הוא מהנה ביותר, יש עקומת למידה. החלקה עם Heelys היא ספורט, והמפתח הוא ללמוד כיצד לעקב בצורה בטוחה ונכונה.

בעוד ששימוש בציוד מגן אינו יכול להבטיח את בטיחותך, הוא עלול להפחית במידה ניכרת את סיכויי הפציעה שלך. לכן אנו ממליצים תמיד ללבוש ציוד מגן מלא בעת השימוש בנעלי הסקייט של Heelys, כולל: קסדה, מגני פרק כף היד, מגיני ברכיים ומגני מרפקים.

הקפד/י להימנע מסדקים ולהחליק רק על משטחים חלקים, יציבים ויבשים.

אין להחליק מעל סלעים, חול או מים

HOW TO HEELYS

שלב 1

התחל על משטח חלק ושטוח
עם כפות הרגליים ברוחב הכתפיים.

שלב 2

קח צעד ודחף עם הרגל האחורית.
הרם את בהונות הרגל הקדמית שלך כך שרק הגלגל נוגע.

שלב 3

עכשיו עשה את אותו הדבר עם כף הרגל האחורית שלך –
אתה צריך להתגלגל חלק לאורך הרצפה!

שלב 4

כדי לעצור, הרם את אצבעות הרגליים או את שתי כפות הרגליים למעלה כך שהעקבים שלך נוגעים ברצפה.

העבירו אותי לצ'אט
וולקם! איך נוכל לעזור לך? :)