קטגוריות המוצרים
החשבון שלי
איך קונים כאן?
מי אנחנו

היי! איזה כיף שבקרוב נפגשים. אמא של יואב (הבת) אומרת ש"משלוח טוב הוא כזה שמגיע מהר" אנחנו לגמרי מסכימים.

זו מדיניות המשלוחים שלנו:

  • זמן טיפול בהזמנה (אצלנו במחסנים) הכולל ליקוט, אריזה ובקרת איכות: עד שני ימי עסקים. בדרך כלל מדובר על יום עסקים אחד מרגע קבלת ההזמנה.
  • משלוח בדואר שליחים מתבצע באמצעות חברת השליחויות "כץ": עד חמישה ימי עסקים. בדרך כלל המשלוחים שלנו מגיעים בין יום ליומיים מרגע העברת החבילה לחברת השליחויות.
    רוב המשלוחים אפילו מגיעים NEXT DAY אם אתם גרים באזורים לא מרוחקים.לסיכום, מרגע קבלת ההזמנה ועד שהנעל תגיע אליכם יעברו בין 2-6 ימי עסקים.
  • איסוף בחנות המפעל (פארק תעשיות עמק חפר) – במידה ובחרתם להגיע אלינו ולאסוף את המשלוח, נשמח מאוד להכיר אתכם. כפי שכתוב מעלה, זמן הטיפול בהזמנה אצלנו במחסנים הוא עד שני ימי עסקים. אנחנו כמובן מנסים להספיק קודם. חשוב לנו שתדעו שברגע שהחבילה שלכם תהיה מוכנה לאיסוף, נשלח לכם מסרון ואימייל

 

לפעמים יש ימים עמוסים או חגי קניות

לכן, יתכן ויהיו עיכובים בתקופות חגים (כן כן, גם BLACK FRIDAY ו-SHOPPING IL מוגדרים אצלנו חגים – רק בלי ארוחה). חשוב לנו שתדעו שלקראת החגים אנחנו מתגברים את הצוות שלנו, כדי שימשיך להעניק לכם שירות טוב וכמובן מעדכנים את חברת המשלוחים שלנו שיתגברו את הנהגים.

 

במידה ויש לכם שאלה לגבי המשלוח או כל דבר אחר. תרגישו חופשי לפנות אלינו. אנחנו ממש כאן לשירותכם. או כמו שאבא של דן אומר: "זו זכות לתת שירות".

 

 

העבירו אותי לצ'אט
וולקם! איך נוכל לעזור לך? :)